Jen tak...

I am back!

6. listopadu 2013 v 16:47 | Perdida
Ha! Tak přes nějaké těžkosti, které jsem měla, jsem zpět. Jako např. že jsem si nemohla vzpomenout jaké uživatelské jméno jsem si nastavila, jaké je heslo a tak :-)
Jestli jste si mysleli, že jsem s anime, mangou, Japonskem, doramou apod. skončila, tak vůbec ne! ABSOLUTLY NOT! Naopak. Je pravda, že sledování anime jsem relativně omezila. Přece jen my, pracující lid, máme méně času - to zní jako kdybych jako student vůbec nepracovala, což není pravda. Ale asi jsem bývala lepší v organizaci svého času. Ale zpět k věci, ale o to více jsem začala číst mangu a občas jsem viděla i nějakou doramu. Samozřejmě, že adaptaci anime/mangy.Ale tak nějak jsem neměla potřebu o tom psát. Asi začínám být ještě více introvertní, že už ani nepotřebuji psát...Ale pak jsem na jednom fashion blogu (ano, i já se zajímám o to, jak vypadám a co nosím :-) narazila na dotaz na má oblíbená anime a kde jinde najít zásobárnu typů než na svém blogu. Takže jsem si řekla, že bych si měla recenze psát i nadále aspoň sama pro sebe, když už jsem to neudělala u knížek a dodnes mne to mrzí.
Nejhorší na tom je, že to budu muset udělat zpětně a spoustu věcí už si nepamatuju, takže asi to nebude kompletní, ale aspoň vyzdvihnu jen ty dobré kousky. Už se těšíte? :-)

Duhová pavučina

23. srpna 2006 v 15:27
 
 

Reklama