Bleach

Dámská část Bleache na pláži

26. září 2006 v 12:52
Léto už nám skončilo a to je o důvod víc připomenout si pěkné chvilky na pláži. (pokud nepatříte mezi ty šťastné, kteří se i během zimy podívají někam za sluncem)

Bleach a lá Matrix

7. července 2006 v 19:02

Kapitáni

6. července 2006 v 20:47
Jak už jsem říkala v předchozím článku, trošku mi zamotala hlava spousta kapitánů a jejich zástupců. Tak jsem si udělala takovým malý přehled, no a řekla jsem si, že bych se o něj mohla podělit.
1.divize
Yamamoto Genryuusai Shigekuni

Sasakibe Chourijou
2.divize
Soi Fong

Ohmaeda Marechiyo
3.divize
Ichimaru Gin

Kira Izuru
4.divize
Unohana Retsu

Kotetsu Isane
5.divize
Aizen Sousuke

Hinamori Momo
6.divize
Kuchiki Byakuya

Abarai Renji
7.divize
Komamura Sajin

Iba Tetsuzaemo
8.divize
Kyouraku Shunsui

Ise Nanao
9.divize
Tousen Kaname

Hisagi Shuuhei
10.divize
Hitsugaya Toushiro

Matsumoto Rangiku
11.divize
Zaraki Kenpachi

Kusajishi Yachiru
12.divize
Kurotsuchi Mayuri

Kurotsuchi Nemu
13.divize
Ukitake Juushiro

Shiba Kaien

Bleach

6. července 2006 v 20:02
Po chvále, kterou jsem si přečetla na tohle anime, jsem si řekla, že na něj teda taky kouknu. První co se mi hned na úvod na téhle anime líbilo, byla úvodní znělka. Byla opravdu neotřelá, zajímavá a moderní. Následně mě trošku zklamal vzhled hlavních postav, ale to je pouze moje osobní hledisko, protože já jsem na klasické animované krasavce a krásky a to není styl Bleache. Ale po každém díle jsem je měla radši a radši, takže teď jsou moje oblíbený postavy fuckt pěkný …člověk vždycky nesmí dát na první dojem. Děj je akční a moc se tam nevyskytují hluchá místa, takže je pořád na co koukat. Nechybí ani humorné scény, které opravdu stojí za to a pobaví.
Ze začátku není děj příliš komplikovaný a vcelku mi připomíná klasický anime styl, ale asi po dvaceti dílech se to zvrhne. Přibude postav a děj začne být kompikovanější. Škoda, že české titulky jsou jen do šestého dílu, protože přeci jen na tom nejsem s angličtinou tak dobře, abych čapla každé slovo. Hlavně mi trošku zamotalo hlavu docela dost postav, ale dá se v tom zorientovat.
Bleach má i hodně zajímavý soundtrack. Stejně jako celá série i ten jen zvláštní, moderní a stojí za poslech.
Takže pokud nemáte do čeho píchnout (nebo i máte, ale chcete se ponořit do jiného světa) vřele doporučuju.
V pozdějších dílech jsou na konci po závěrečné znělce a po preview opravdu vtipné krátké scénky (Shinigami Illustration Book Golden), takže pokud patříte k těm netrpělivým co okamžitě přepínají, tak tady to nechejte dojet.
Bleache můžete stáhnout na Bleach Exile nebo Bleach portal nebo Anime-Eden nebo na tisíci jiných místech, protože spolu s Narutem je to snad série, která se dá stáhnout z nejvíce stránek.
UPDATE!
Koukala jsem na otakuland a k dispozici je spousta titulek na většinu dílů, takže pokud nejste líní, můžete si bleache dopřát i v češtině.
 
 

Reklama