Murder Princess

8. února 2011 v 18:54 | Perdida |  Anime
Murder Princess 1

Murder Princess je slabota. Je to 6-ti dílné OVA a kdyby to bylo delší, tak to nedokoukám. Je pravda, že moc OVA ráda nemám, protože jsou pro mě většinou moc krátká na to, abych se s hrdiny více seznámila a začala je mít ráda. U mě je to stejné jako s tenkou knížkou, když se člověku líbí je moc rychle pryč... Ale zatím jsem příliš dobrých OVA nepotkala... popravdě takhle z hlavy nejsem schopna vymyslet ani jedno...
Na ANN sice nemá Murder Princess úplně nejhroší hodnocení, ale není mi celkem jasné proč. Já ho zařazuju dost podprůměrem. Jak jsem řekla už na začátku jediný důvod proč jsem ho dokoukala je, že je krátké.
Murder Princess 2

Podstatou příběhu je záchrana zěmě Foreland, respektive celého světa. Foreland Alita je princezna v malé zemičce, kde vypukne převrat, její otec král je zabit a ona jen tak tak stihne utéct. Na útěku je ale hned napadena nějakou magickou stvůrou a při záchraně si prohodí těla s lovkyní odměn Falis. Jelikož ta je zdatná bojovnice, uzavřou spolu smlouvu, že pokud Falis zachrání království dá jí Alita co si bude přát.
Murder Princess 3

Děj je takový prosťoučký a svou roli v něm sehraje ještě bratr princezny, zlá čarodějnice a tajemné ztracené technologie. Popravdě vždycky jsem měla trochu odbor k fantasy, které se odehrávají v postapokalyptickém světě, kde se objevují právě ztracené technologie. Svůj názor jsem opravila poté co jsem viděla Triguna a přečetla Drsného spasitele od Miroslava Žambocha, ale kdyby to mělo zůstat na dílkách jako Murder Princess, tak nekoukám ani na anime obecně.
Takže doporučuju Murder Princess se radši vyhnout a neztrácet s tím čas a pokud jste ještě neviděli, tak kouknout na Triguna anebo si přečíst Drsného spasitele.

Odkaz na ANN: http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=7216
Murder Princess 4
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama