Initial D - Extra stage

11. listopadu 2006 v 0:59 |  Initial D

Tak závodí dívky...

Jak už sám název napovídá, tentokrát se nejdná o přímé pokračování první a druhé série. Tohleto dvoudílné OVA se totiž nevěnuje jinak hlavní postavě Initialu Takumimu, ale Maye neboli Mako, která se objevila už v první sérii a společně se svojí kamarádkou Simone (Sayuki) jezdí v modrém Sileighty (autům z ID se budu věnovat v samostatném článu). V první sérii se zamilovala do Colea a závodila s Takem. Pak se rozhodla, že se s Coleem vyspí, ale ten so toho nějak zalekl a na rande nepřijel, respektive přijel ale pozdě. Ona na něj čekala na parkovišti vedle svého auta a dokonce si vzala podpatky, tenkrát jsem moc nepochopila proč tam celou dobu stála a nesedla si do auta a pak naříkala, že ji bolí nohy... Také tehdy chtěla skončit se závoděním, ale naštěstí si to rozmyslela.
Extra stage začíná nedlouho poté nevydařené schůzce s Iketanim. Mako je z toho opměrně dost smutná a Sayuki, které je jí líto se ji snaží rozveselit. Tu se na scéně objevuje Sayučin přítel z dětství, člen Night Kids Shingo Shouji (to je ten, který se nemá rád s Nakazatem a jezdí v červeném Civicu), kterého Sayuki a Maya potkají na lyžích. Maya si docela padne do oka s jeho kamarádem a mají spolu nějaké to rande. Ale v Initialu je typické, že závodění vztahům zrovna moc nepřeje...
Závodní zápletku tady pak tvoří souboj dívčího dua ze Sileight proti týmu Emperors. Ten nebudu rozebírat protože je docela překvapivé, jakým způsobem proběhne :-).
Extra stage se tedy v podstatě věnuje těm postavám, které ve First stage a Second stage nedostali tolik prostoru. Dalo by se říct, že je to o takové druzé lize. Oproti jedničce a dvojce tady dostaly větší prostor mezilidské vztahy.
Takže celé bych to shrnula asi takto. Nečekjte žádný zázračný extra super díl, ale dozvíte se tady pár věcí a pokud jste nadšenci pro Initial jako já, tak to rozhodně nemůžete vynechat a nudit se nebudete.
Ka stažení na Anime Desu
Extra Stage na Anime News Network
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama