Další stránky pro přímé stahování anime

17. října 2006 v 11:24 |  Downloads

Kraga Muffin


Takže jsem si otestovala zase další web na přímé stahování anime. Tahle stránka je výborná v tom, že download je opravdu přímé a není přes žádnou službu typu megaupload. Takže jenom kliknete a už stahujete. Rychlost patří k těm lepším. Stránka je pravidelně aktualizovaná, takže za tu chvíli co jí navštěvuji už přibyla jedna nová série a další už se chystá. Ke stažení jsou převážne klasicky dlouhé série, tzn. buď kolem 26 nebo 12dílů. K dispozici jsou napč. Black Cat, Black Lagoon, Onegai Teacher, Onegai Twins, Grenadier, Futakoi, Full Metal Alchemist, Ghost in the Shell, Pita Ten, Green Green, Gunslinger Girl, Shingetsutan Tsukihime a další, celkem asi 50sérií.

National Anime


Druhý odkaz, který zveřejňuji, je na poměrně známou stránku, která patří k těm hybridním, kdy část médií je zadarmo a část je placených. I pro přístup k free médiím se musíte zaregistrovat, ale registrace je zdarma. A jaké episody jsou tedy zdarma? Jedná se o díly všech možnách sérií, které právě vyšly. Aktualizuje se každý den. Během každého dne se zvěřejní několik nových episod a ty zůstávají volně k dispozici zhruba měsíc. Výhodou je vysoká rychlost stahování. Nevýhou, že pokus si chcete stáhnout celou sérii, bude to chvíli trvat, záleží pak na tom který seriíl si vyberete, někdy jsou nové díly každý druhý den, někdy jednou za týden a někdy i méně často. Já odtud stahuju hlavně Bleache (i když u něj zrovna není problém najít na netu direct downloady - např. Bleach exile, Bleach portal a spousta dalších.) Otázku jaká anime se tady teda zveřejňují nejsem schopná zodpovědět, protože je jich tolik, že by mi zabralo pěkně dlouho dobu je všechny vyjmenovat.Další download stránky se tady objeví brzy, protože už teď jsem našla spousta zajímavých stránek a můj limit objemu přenesených dat asi i v příštím měsíci překročím, protože některé z nich vypadají hodně zajímavě a je spousta anime na které se chci kouknout. No je teda pravda, že i kdybych už nenašla žádné další stránky, tak mám ještě hodně dlouho co stahovat a na co koukat.
UPDATE!!! (24.4.2007)
Od té doby co jsem psala tento článek stránka Kraga Muffin prošla změnou. Velká část anime byla stažena a zbylé anime bylo přesunuto na Megaupload. Jestli jsem tomu poruzumněla správně, tak je k přímému stahování k dispozici pouze jedna série měsíčně. Tento měsíc je to Night Head Genesis.
Takže je mi líto, ale loučíme se z jednou z velmi dobrých stránek na direct download anime. A mám obavu, že podobných případů bude stále přibývat a nových kvalitních zdrojů se asi příliš nedočkáme. Každopádně děkuji Kraga-kun, přece jen nebylo málo anime, kterých jsem z stáhla právě z jeho stránek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama