Onegai Twins

29. září 2006 v 12:37 |  Anime

Milenky nebo sestry?

Tak tuhle romanticko dramatickou komedii jsem si stáhla abych si tak trochu oddechla a pobavila se. Začátek mě vcelku nezklamal. Kamishiro Maiku je sirotek a jedinou památku co má na své pravé rodiče je fotografie, na které si v dětském nafukovacím bazénku před domem hraje s holčičkou, která má stejné oči jako on. Jednoho dne ten dům uvidí ve zprávách a rozhodně se tam vydat. Dům najde opuštěný a v naději, že se třeba časem něco dozví o své minulosti se v domě rozhodně usadit. Najde si práci jako programátor, zrenovuje dům a začne chodit do místní střední školy. Po dvou měsíích vcelku spokojeného života k němu ve stejný den nezávisle na sobě přijdou dvě dívky, které mají stejnou fotografii jako on. A teď nastavá problém? Která z nich je sestra a která cizinec? Každá z dívek je úplně jiná a jediné co mají společně je, že mají stejné oči jako Maiku. Ani jedna z dívek v podstatě nemá kam jít a tak nakonec zůstanou u Maikua. Karen i Mina si najdou práci a začnou chodit do školy společně s Maikuem. Problém nastává, že obě dívky se do Maikua zamilují, ale nevědí jestli nejsou sourozenci. Soužití těhle tří je ze začátku hodně komické a prakticky neustále se dostávají do trapných situací u kterých se divák pobaví. Neopominu ani to, že po Maikuovi "jede" jeho starší spolužačka a taky jeden hošan :-)...Mezi další postavičky patří trochu podivná učitelka a hodně zválštní předsedkyně studentského výboru. Takže na dobrou zábavu je zaděláno.
Ze začátku mě seriál opravdu bavil, ale pak začal ztrácet dech. Diskuze mei děvčaty a Maikuem, co když nejsou sourozenci apod. byly zbytečně sáhodlouhé a nikamnevedoucí. A ani konec nebyl nijak zvlášť překvapivý. Místo 12 dílů by s přehledem stačilo tak 8 a tvůrci mohli trochu ubrat vážných scén. A ještě teda bych nechala hlavní postavy zajít trochu dál než jen k "sesterské puse." Takže suma sumárum: není to špatná série, pobavíte se, ale nic světoborného nečekejte. Vhodné, když se potřebuje trochu odreagovat, nebo před spaním.
A ještě jeden můj dojem. Ten seriál je hrozně letní. I když je venku hnusně bude vám u sledování připadat, že když se ohlídnete z okna bude nádherně svítit slunce a kvést kytky...

Takže pokud máte zájem můžete stahovat z Anime Desu nebo z Kraga Muffin.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Manani Manani | E-mail | Web | 15. října 2006 v 10:49 | Reagovat

Super recenze!!! Akorát sem teď hrozně zvědavá jak to dopadnee!

2 Matsuo Matsuo | 2. září 2008 v 22:17 | Reagovat

Dneska jsem ho začala sledovat a eště dneska jsem ho stihla celý dokoukat..Proč se Karin ve specialu přisere všude kde jsou ti dva...už z toho mohlo něco bejt a zase nic hmm škoda....jinak to anime se mi fakt moc líbí..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama