A+ v září nezáří

4. září 2006 v 6:19 |  Anime
Tak jsem akorát koukala na další program A+ a totálně mě to zklamalo. Je teda pravda, že anime, který mě nějakým způsobem zajímají si stáhnu, ale... (ale protože mi nejde AV vstup v televizi, tak přestože mám poměrně velký monitor, není to ono a jelikož už pěknejch pár let existuje video, nemusím být přilepená k televizi furt) Těšila jsem se na inzerované premiéry a ono zatím nic! I když poté co jsem viděla upoutávku na Cubix...mě nadšení docela přešlo.
Takže v tom září to bude vypadat následovně. Od 8 ve všední dny můžeme znovu sledovat Sořinu cestu za slávou v Kaleido Star. To bude teprv po druhé, ale je pravda, že po hodně krátké době.
Na tom seriálu mě zmátl poněkud neukončený konec Rozety nebo jsem propásla poslední díl? O víkendu vystřídá partičku kolem Kaleido Stage Mew Mew Power. Nechápu proč nemohli koupit japonskou verzi, ale dávají to nadabované anglicky. By je člověk zabil. A radši ani nebudu mluvit o tom, že seriálu mají jen půlku (a to ta druhá půlka je zrovna ostřejší, Mark se tam pěkně rozjede -he he he). Opět se navrací Yu Yu Hakusho každý den od 20:25. Sice to není špatný seriál a svým způsobem mě bavil, ale není z těch na které bych se mohla koukat pořád dokola. Navíc je proklatě dlouhý, takže tu s námi bude ještě dlouho.
Další comeback slaví Gakkou no Kaidan, aneb Strašidelné historky, který zaujme můj oblíbený čas od půl 11 a vystrnadí Inuyashu pouze na víkend, což mě tedy příliš nepotěšilo, jelikož na Inuyashu, jsem se koukala i v opakování. No a nakonec od 22:55 Trigun. To je můj oblíbenec, ale dávali ho strašně nedávno. Lepší než drátem do oka ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama