Anime downloads

22. června 2006 v 14:20 |  Downloads
Včera jsem měla opravdu kliku, protože jsem při brouzdání nanetu narazila na dvě výborné stránky, které mi geometrickou řadou zprostředkovaly další užitečné odkazy. Stahování anime není žádná těžká věc. Zapnete google nebo nějaké torrentové vyhledávače a jedete. Jenže stahování anime bývá dost často hodně pomalé a navíc pokud máte jako já limit objemu přenesených dat je to v čoudu. Protože Jedna série má zhruba 5GB a než ji stáhnete přes torrent většinou se součet downloadu a uploadu vyšplhá někam k 10GB (což při limitu 20...). Druhá možnost je koukat on-line na www.youtube.com.
Není to špatná věc, protože to máte skoro hned a nemusíte nic zdlouhavě stahovat. Nevýhou je opravdu nízká kvalita obrazu a nemožnost přidat české titulky (no s těma je to taky potíž, protože jich moc není). No a řešením jsou stránky, kde si epizody můžete stáhnout přímo. Dostala jsem se k tomu díky blogu Kaname, když začala uvěřejňovat sekci downloads. Momentálně si na Bleach exile stahuju epizody v dobré kvalitě (o téhle sérii podrobněji někdy pozdějc, až se dostanu dál).
A zrovna včera se mi nechtělo učit, tak jsem tak brouzdala na netu od ničeho k ničemu a čistě náhodou jsem narazila na stránku Ferever Geek. Jsou to stránky o všem možném, ale já jsem se tam dostala přes článek, kde je pobídka k rozvinuté diskuze o nejlepší anime stránku. No a v komentářích se od ledna 2005, kdy byl článek publikován, sešlo spousta zajímavých odkazů. Při přebírání odkazů asi narazíte na dost marastu (to je moje označení pro stránky kde nic není a akorát mi ubírají čas) a asi i dost 404 Not Found (přece jen internet je velmi dynamický a rychle se měnící), ale užitečného je tam dost.
Druhou stránkou, která taky obsahuje spoustu odkazů je Anime download list. To je stránka moc šikovná a navíc pravidelně aktualizovaná, takže byste neměli narážet na už zmiňované nefunkční odkazy. Navíc je moc přehledně uspořádaná a obsahuje pouze linky na stránky, kde je ke stažení anime nebo manga. Každý obsah je stručně charakterizován a popsán co je na stránkách ke stažení a v jakém formátu.
No snad tímhle článkem někomu pomůžu a sdělím nové informace. To je přece primární účel internetu sdělovat informace.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama